ZUBATÝ BLOG

VAŠE ZÁŽITKY Z TRASY

pozadí web.png

ŠEST TLAP PROTI ZUBATÉ

Lukáš Adámek: V boji se Zubatou
se čtyřnohým bodyguarem

Díky sociálním sítím jsme se o Mikim dozvěděli a hned si ho jeli vyzvednout. Plemeno Mudi jsem si zamiloval a Miki nám každý den dokazuje, jak je vděčný, za druhou šanci, kterou dostal a za nový úžasný život, který žije.

pozadí web.png

KOZLÍ REPORT - JAK SE BĚŽELO MUŽSKÉ FKT

Lukáš Kozlík: nejrychlejší uprchlík před Zubatou

Makám, nabírám vodu z pramene Mládí a taky řvu. Už mě ty kopce serou Odpočítávám poslední výškový metry a vidím rozhlednu. Pár minut odpočinku, dát vědět do světa stav věcí a hurá dolů. Seběh začíná supr příjemnou částí, kde se dá běžet.

pozadí web.png

KTERAKO JSEM SE ZUBATOU VYDAL ZKROTIT

Honza Rudolf: Že to pod 8 hodin nejde?

To uz začínal dobrý pařák, a ačkoliv se vlastně skoro furt šlo v lese, tak jsem si funěl jak prasátko. No, ale jakmile se vylezlo z lesa na hranici s Polskem, tak se mi do zad opřelo slunko a to už mi teda fakt nechutnalo.

pozadí web.png

JAK UTÉCT ZUBATÉ I ZUBATÉ

Michal Černý: Ze špitálu na Smrk

Adrian věděl, jak moc mi na tomhle pokusu záleží. Na termínu i na tom, nenechat se pokousat. První výročí útěku ze spárů tý opravdový zubatý

a útěk před Zubatou, který by pro mě znamenal zadostiučinění. Rozvoz a příprava občerstvovaček je rutina. Mám nacvičeno z května. A déšť je lepší varianta než slunce a teplo. A rozhodně lepší než sníh.

pozadí web.png

ZKROCENÍ

ZUBATÉ

Lukáš Kekrt: První zářez na pažbě

Po pár kilometrech jsem doklusal ke Spálené hospodě, kde mi hospodská strčila do ruky orosenýho Birella dřív, než jsem si o něj řekl. Zatímco na mě její manžel zíral jak na ducha a dvakrát mi nabídl odvoz, spořádal jsem třetí pytlík bonbónů a vyrazil přes Měděnec na poslední stoupák.

pozadí web.png
IMG_20210508_192308_341.jpg

VŠUDE DOBŘE, 

V HLUBOKÁČI NE

ÚPLNĚ NEJLÍP

Lukáš Kekrt: Můj první pokus na Zubaté 

Opět mě přivítaly haldy sněhu a v některých místech jsem po chvíli nad koryty potoků překračoval i dvoumetrové jámy. Objímajíc okolní stromy jak Miloš jsem je nakonec úspěšně překonal. Podařilo se mi dokonce překonat dosavadní rekord a do sněhu zapadnout až po pás.

pozadí web.png

JAK MĚ CHYTILA ZUBATÁ

Lukáš Kekrt: Zrození zubaté výzvy 

Je mi necelých 25 let. To je dost málo na to, abych si oprávněně připadal jako mladý zobák. Bohatě to ovšem stačí na to, aby mi došla jednoduchá přímá úměra: "čím krásnější místo, tím zarputilejší ochranář". Zástupy cedulí "pozor tetřívek" mi daly dostatečně jasně najevo, že tolik razítek nikdy sbírat nechci.